Huawei, GR5 Mini akıllı telefonuyla 48 saatlik pil ömrü vaat ediyor. Yeni Huawei GR5 Mini, sabit kullanıcılar için 32 saate kadar uzun süreli piller sunmak üzere tasarlandı, bu da sürekli saatlik şarj ve güç bankası bağımlılığını ortadan kaldıracak.huawei-gr5-mini-pilDonanım ve işlem gücü bakımından, GR5 Mini tasarım zarafetini güçlü özelliklerle birleştiriyor. Tam HD (1920x1080p), 5.2 “ekran; Bu el ile taşınması için yeterince rahattır ve ofis işleri için mükemmeldir. 64-bit Octa çekirdekli işlemci, 2GB RAM ve 16GB ROM ve 128GB’a kadar genişletilebilir bellek MicroSD yuvası ile geliyor ve en yeni OS Android v6.0 Marshmallow ile çalışıyor.


GR5 Mini ayrıca konuşma tanıma, düşük güç tüketimi, MP3, sensör merkezi, Kaynaştırılmış Konum Sağlayıcı (FLP) navigasyon ve daha verimli yer-tabanlı görevler gibi görevleri destekler.

Jean Baguma, Pazarlama Müdürü Huawei Uganda, GR5 Mini akıllı telefonun en az 32 saat boyunca zor kullanıma dayanacak kadar güçlü 3000mAh pil ömrüyle donatılmış olduğunu açıkladı.

 

GR5 Mini, yüksek renk çözünürlüğüne, 4P lens dizisine ve 77 derecelik geniş açılı görsel aralığa sahip 8MP ön kameraya sahiptir. Keskin görünümlü benliklere ihtiyaç duyar ve aynı zamanda kendini sevenleri kendi elbisesi çekimlerinde daha fazla insana dahil etmeyi sağlar.

huawei-gr5-mini-batarya

Arkaya bakan 13MP kamera, f / 2.0 diyafram, 78 derecelik geniş açılı görsel aralık, fotoğraf kalitesini artırmak için mavi cam filtreye sahip 5P Asferik lens dizisine sahiptir.

Kaydet

Kaydet

Kaydet