Akıllı telefon devlerinden Samsung‘un amiral gemisi olan Galaxy S serisinin yeni telefonu Galaxy S8‘in yeni görüntüsü basına sızdırıldı.  Yeni telefonun tasarımı çerçevesiz ekranla geleceği uzun bir zamandır biliniyor fakat tasarımının nasıl olacağı hakkında net bilgiler bulunmuyordu.

Sızan görselde daha önceki konsept çalışmalarına benzer bir cihaz karşımıza çıkıyor. Kavisli ekranıyla zaten yanlarda çerçevesi bulunmayan cihazın alt ve üst kısmındaki çerçevenin oldukça inceldiği görülüyor.

Alt kısımdaki fonksiyon butonlarının ve fiziksel ana ekran butonunun kaldırılmasıyla birlikte Samsung amblemi alt kısımda kendine yer bulurken üst kısımda ise fazla bir değişiklik göze çarpmıyor. Samsung Galaxy S8’in gerçek tasarımının bu olacağını kesin olarak söylemek imkansız ancak sızan bilgiler doğruysa buna yakın bir tasarım göreceğimizi söyleyebiliriz.
Samsung, Note 7 faciasından sonra kullanıcılarının güvenini geri kazanmak için büyük çaba sarfediyor ve bu yeni tasarım da bu çabanın meyvelerinden biri gibi görülebilir.

Kaydet