Samsung’dan amiral gemilerine Android 7.0 Güncellemesi Başladı

Akıllı telefon devlerinden Samsung, elegant Galaxy serisi telefonları ve tableri Galaxy S6,Galaxy S6 edge,Galaxy S6 edge Plus,Galaxy Note 5, Galaxy Tab A, Galaxy Tab S2, Galaxy A3, Galaxy A8 cihazları için Android 7.0 sürüm güncellemesi dağıtımına başladı.

Daha önce yaptığımız haberdeki gibi Samsung, rakipleri LG, HTC gibi firmalardan önce Android güncellemelerini dağıtmaya başladı. Güncelleme konusunda sabıkalı olan Samsung, bu sefer rakiplerinden önce davrandı ve bu telefon ve tablet kullanıcılarını mutlu etti.

Samsung’dan Android 7.0 Müjdesi

Yayınlanan güncellemeden sonra her kullanıcı için farklı geri dönüşler aldı. Bazı telefonlarda sorunsuz çalışırken bazı telefonlarda belirli uygulamalar “duruldu” hatası alarak kullanıcılarına sevimsiz olaylar yaşattı. Dağıtılan güncelleme ilk sürüm olduğu için böyle şeyler yaşanması normal karşılanıyor. Bu geri dönüşler sayesinde Samsung önümüzdeki hafta içinde bu hataları düzeltecek ufak güncellemeleri yayınlayabilir. Daha çok teknoloji haberleri, yeni çıkan akıllı telefonlar hakkında bilgiler, yazılım ve donanım dünyasından son haberler okumak isterseniz, sitemizi takip etmeyi unutmayınız.