Sizin için Jet Siyah iPhone 7, yıllar içinde gördüğünüz en güzel Apple cihazlarından biri olabilir ancak daha retro bir görünüm elde etmek için bir hevesiniz varsa, Colorware‘in yeni modu olan iPhone 7 Plus Retro tanıtıldı.

Teknolojik ürünlere yaptığı özel tasarımlarla bilinen ColorWare, Apple’ın işte bu klasik logosunu kullanarak Retro tasarım yaptı. Apple’ın halihazırda en popüler ürünü iPhone 7 Plus, eski tasarımdan esinlenerek bambaşka bir görünüme kavuştu.

Colorware’in en yeni modu, iPhone 7 Plus Retro Edition’ın  Apple Mağazalarında bulamayacağınız harika bir yeni renk şeması ekliyor. Mod klasik bir Macintosh gibi görünmesini sağlayan iPhone 7 Plus‘a birkaç parlak detay ekliyor. Arkada Apple logosu retro gökkuşağı logosuna dönüştürülmüştür. Koyu bej çizgiler kenarları çizerek iPhone’u bir sanat eseri haline getirmiş.

 

iPhone 7 Plus Retro Fiyatı

Colorware, iPhone 7 Plus Retro’yu yalnızca sınırlı bir süre için satmayı planladığını söylüyor. İlk 25 cihaz, birtakım özgünlüklerle gelecek. 256GB depolama alanı bulunan cihaz 1899.99 dolarlık fiyatıyla normal bir iPhone’dan daha fazlaya mal olacak.