Birçok Android telefon ve tabletin aksine, iPhone’ların ve iPad’lerin genişletilebilir depolama alanı yoktur. Satın aldığınız Apple cihazında yerleşik olan 16, 64, 128 GB lık depolama alanıyla yetinmek durumundasınız.iPhone veya ipad’inizin dolan kapasitesi bazen can sıkıcı olabiliyor, bir de buluta aktarmak için internet kotanızdan gidecek olmasıda cabası…

SanDisk iXpand Flash Drive

SanDisk iXpand Flash Drive’ı iPhone veya ipad için ek bir depolama birimi olarak çözüm sunuyor.Bir ucunda Ligthning bağlantısı, diğer ucunda ise USB 2.0 noktası bulunduran bir mobil depolama birimi olan bu cihazı yalnızca Lightning konektörü takarak fotoğraflar, videolar ve diğer dosyaları kolayca cihazından alıp sürücüye taşıyabilirsiniz. Dosyaları buradan bir Mac bilgisayara veya kişisel bilgisayara aktarabilir ya da sürüce saklayabilirsiniz.

iphone flash bellek takmak

Cihazı telefonunuza bağladığınızda hemen uygulamasını yüklemeniz gerektiği ekrana geliyor. App Store’dan iXpand Sync uygulamasını indirdikten sonra ise fotoğraf, video ve diğer dosyalarınızı senkronize etmeye başlayabiliyorsunuz.iXpand Flash Sürücü popüler video formatlarını (.WMV, .AVI, .MKV, .MP4, .MOV) destekler, böylece videoları doğrudan sürücüde saklayabilir ve doğrudan sürücüden izleyebilirsiniz.

Telefonunuzdaki içerikleri cihaza aktarabilir ve bu sayede cep telefonunuzun kapasitesini eski haline getirebilirsiniz. Bunu ister kendiniz dilediğiniz zamanda yada otomatik senkronizasyon yaptırarak da kullanabilirsiniz.

 

Güvenli Aktarım

USB bağlantısı ile bellek içindeki dosyalarınızı bilgisayarınıza aktarmanız da mümkün. Sıradan bir flaş sürücü gibi bilgisayarınızın USB birimi üzerinden bağlayacağınız SanDisk iXpand Flash Drive, ayrıca SanDisk Secure Acces isminde bir uygulama ile güvenli aktarım yapabilmenizi de sağlıyor.

Fiyatı Nedir ?

Bu cihaza sahip olmak için yaklaşık olarak; 16 GB 150 tl, 32 GB 200 tl, 128 GB 450 tl gibi bir meblağ ödemek durumundasınız.Bu da diğer alternatifleri aramak zorunda bırakabilir.