G.O.R.A. ve A.R.O.G. ile ülkemizde bilim kurgu seviyesinde büyük seyirci toplayan Cem Yılmaz, bu iki filme devam niteliğinde olan yeni bir film ile beyaz perdeye, seyircilerin karşısına geri dönüyor.

G.O.R.A.’daki karakterlerden Arif Işık ve robot olan 216’nın başrolleri paylaştığı yeni film için 145 saniyelik yeni fragman yayınlandı. Fragmanda kullanılan dijital efektler, ayrıntılar ve prodüksiyon, bu filmi ne kadar ciddiye alındığını gösteriyor. Eski filmlerin replikleri ile başlayan video, 216 robotunun dünyaya gelmesi ile yeni maceralara atılacaklarını gösteriyor.

Arif V 216 Vizyon tarihi ne zaman

Fragmanı yayınlanan filmin vizyon gösterim tarihi Cem Yılmaz’ın Twitter hesabından 2018 senesinin Ocak ayı olacağı açıklandı. Çekimleri henüz başlamış olan filmin yapım aşaması bu senenin yaz ayların sonuna kadar sürmesi bekleniyor.

Arif V 216 Filmi Fragmanı

Başrollerde Cem Yılmaz ve Ozan Güven’in olduğu kadroda yeni sürpriz oyuncular bekleniyor. Paylaşılan bilgilere göre Seda Bakan ve Ediz Hun ile görüşüldek sonra, film ekibi Gupse Özay ile de film için görüşmelere başlamış ve olumlu sonuçlar almış.

Cem Yılmaz, son filmi ile seyircilerin isteklerini karşılamakta biraz zorluk çekmişti. Ali Baba ve 7 Cüceler filmi için seyirciler ikiye bölünmüş, bir grup filmi beğenirken bir grup filmin Cem Yılmaz standartlarında olmadığı için veryansın etmişti. Bu film ile artık bir türk sineması klasiği haline gelmiş G.O.R.A. gibi bir eser sunmak istediği izlediğimiz fragmandan çokça belli oluyor.