Animasyon dünyasında büyük etki yaratan ve “Minyonlar” karakteri ile büyük popülerite kazanan Despicable Me – Çılgın Hırsız animasyon filminin üçüncü filmi çıkıyor. Bu filme ait ilk fragmanda geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Illumination Entertainment ve Universal Stüdyoları işbirliğiyle birlikte yapılan “Çılgın Hırsız / Despicable Me” serisinin 3. filmi için vizyon tarihi de belli oldu.

Çılgın Hırsız 3 Vizyon Tarihi

İlk filmde seyirci karşısına çıkan ‘iyi kalpli kötü adam’ Gru’nun (Steve Carell) hikayesine kaldığı yerden devam eden 2. filmin ardından, 3. filmin konusu merak ediliyor. Steve Carell ve Kristen Wiig’in seslendirmesiyle ilgi toplayan 2. film dünya çapında 935.8 milyon dolar hasılat yaptı. Getirdiği hasılatla Amerikan sinema tarihindeki 10. en büyük animasyon filmi olan “Çılgın Hırsız 2 / Despicable Me 2“, gözüpek ve yetenekli ajan Lucy’yi senaryoya dahil etmişti. Illumination Entertainment Şirketi yeni projeleri arasında yer alan “Dr. Seuss’ How The Grinch Stole Christmas”ın vizyon tarihini de 17 Kasım 2017 olarak açıkladı.

Çılgın Hırsız 3 Fragmanı