X-Men takımının en sevilen karakterlerinden Wolverine‘in şahsına özel son filmin merak uyandıran fragmanı yayınlandı. 20th Century Fox yapımı merakla beklenen filmde Wolverine’i canlandıran Hugh Jackman‘ı bilindiği üzere son kez bu rolde beyaz perdede göreceğiz. Stephen Merchant Caliban olarak karşımıza çıkarken, Profesör Charles Xavier rolünü de bir kez daha Patrick Stewart üstlenecek. 

Wolverine serisinin diğer filmlerinden farklı olması beklenen yapım aynı zamanda serinin favori mutantlarından Logan/Wolverine’i canlandıran Hugh Jackman’ın son kez bu rolde boy göstereceği film olacak. Şu ana kadar 8 kere Wolverine olarak karşımıza çıkan Avustralyalı oyuncu son kez demir pençelerini savuracak.

2024 yılında geçen filmde Logan’ı yaşlanmış ve güçten düşmüş olarak göreceğimizi ve içki problemleri yaşayacağını biliyoruz. Aynı zamanda Profesör’ün albino mutant Caliban yüzünden Alzeimer hastalığının ilerlemiş olduğunu ve Logan’ın ona göz kulak olmaya çalıştığını biliyoruz. İkisi de X-Men’in kaybıyla başa çıkmaya çalışır bir vaziyette olacak. Nathaniel Essex’in yönettiği bir şirket dünyayı yavaş yavaş yok etmeye başlarken Logan da kendi dişi klonu olan Laura Kinney’ye yardım edebilmek için gerileyen iyileşme gücüne rağmen Essex’in peşine düşecek.

Filmin Türkçe Altyazılı Fragmanı:

Logan Orijinal Dil Fragman: