Vestel Firması, kendi telefon markası olan Venus için  bir tasarım yarışması düzenliyor.Birlikte Geliştirelim sloganı ile venusunutasarla adındaki yarışmaya sadece ünüversite öğrencileri katılabilecek.

Venus’ünü Tasarla yarışmasına Türkiye genelinde, T.C vatandaşı bütün lisans ve yüksek lisans üniversite öğrencileri katılabilir. Açıköğretim öğrencileri de katılımda bulunabilirler. Doktora öğrencilerinin katılımı kabul edilmeyecektir.Yarışma dili Türkçe olacak. Yine de İngilizce dilindeki projeler de kabul edilecektir.

 Yarışma Katılım Koşulları

Venus’ünü Tasarla yarışmasına Türkiye genelinde, T.C vatandaşı bütün lisans ve yüksek lisans üniversite öğrencileri katılabilir.Yarışmaya maksimum 5 kişilik gruplarla katılım sağlanabilir.Fikirlerin Venus’e katkı sağlayacak bir yazılım, donanım, tasarım, akıllı telefon aksesuarı olabilir.Yarışmaya katılacak öğrencilerin, danışman hocalarının bulunması tavsiye ediliyor.

Yarışma; Birinci Eleme, İkinci Eleme ve Final olmak üzere 3 aşamadan oluşuyor.Birinci Elemede 20 proje seçilecek.İkinci Elemede 10 proje finale kalacaktır.Final yarışmasında ise ilk 3 belli olacaktır.

Yarışma Ödülleri

Yarışmada birinci olan takımın tüm üyeleri Vestel’de proje bazlı belirli süreli çalışma imkanı kazanacak. Birinci takımın proje ile ilgli geliştirme istekleri ve Vestel’in uygunluğu doğrultusunda, kazananlar Vestel İstanbul Şubesi veya Vestel Manisa’da çalışabilecekler. Vestel Manisa’da çalışılması halinde, farklı şehirlerde ikamet edenler için konaklama masrafları da Vestel tarafından karşılanacak. Haftalık ve toplam çalışma süresi, Vestel’in ve kazananların anlaşmasına göre belirlenecek. Ayrıca kazanan 1’inciye veya 1 inci Takıma net 15.000 TL, 2. Ye veya 2 inci takıma net 10.000 TL, 3.ye veya 3. Takıma net 5.000 TL para ödülü verilecek. Toplam para ödülü takım üyeleri arasında eşit olarak paylaştırılacaktır.Final yarışması 31 Ekim 2017’de, Raffles Otel’de düzenlenecektir. Başvuru için venusunutasarla.com

Kaydet