DC Evreni‘nin en sevilen kahramanlarından ve yazın çıkacak Justice League takımının üyesi Wonder Woman‘ın yeni fragmanı yayınlandı.

Batman V Superman: Dawn of Justice filminde gördüğümüz ve büyük beğeni toplayan Wonder Woman karakteri büyük beğeni toplamıştı. Bu etkiden sonra stüdyo yöneticileri Wonder Woman karakterine solo film çekme kararı almışlardı. Daha önce yayınlanan birinci fragmandan sonra yeni fragman daha çok ayrıntı içeriyor.

Wonder Woman 2 Haziran 2017’de vizyona girecek

Bu fragmanda daha çok aksiyon sahneleri ve karakterin gelişimini görüyoruz. Filmin içeriğinden belli olduğu gibi, Wonder Woman karakterinin, Amazon Kadınları içinde nasıl eğitildini, neler yaşadığını ve nasıl bir süper kahramana dönüştüğünü izleyeceğiz.

2017 Haziran’da çıkacak filmin türkçe altyazılı fragmanı:

DC ve Warner Bros. ortaklığında gerçekleşecek olan Wonder Woman’ın yapımcılığını Charles Roven, Zack Snyder, Deborah Snyder, Richard Suckle, Stephen Jones, Wesley Coller, Geoff Johns ve Rebecca Roven üstleniyor. Senaryosunda Jason Fuchs ve William M. Marston‘ın imzası bulunan filmin yönetmen koltuğunda ise Patty Jenkins (Monster, The Killing) yer alıyor. Gal Gadot’un dışında, filmin resmi oyuncu kadrosunda yer alacak diğer isimler ise Chris Pine (Star Trek), Robin Wright (The Girl with the Dragon Tattoo, House of Cards), Danny Huston (Clash of the Titans, X-Men Origins: Wolverine), David Thewlis (Harry Potter, The Theory of Everything), Ewen Bremner (Exodus: Gods and Kings, Snowpiercer), Saïd Taghmaoui (American Hustle), Elena Anaya (The Skin I Live In) ve Lucy Davis (Shaun of the Dead) olarak açıklandı.