WhasApp, yeni özellikleri bünyesine katmaya devam ediyor.WhatsApp, kullanıcıların konumlarının mesajlaştığı kişiler tarafından görülmesine imkan sağlayacak.

Popüler mesajlaşma uygulamasının yeni bir özellik üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Bu seferki özellik yine “Mavi Tık” özelliğindeki gibi büyük tartışmalara neden olabilir. Çünkü WhatsApp’ın yeni özelliği konumunuzu arkadaşlarınıza canlı olarak gösterecek.

WhatsApp’ın bu yeni özelliği beta testi ile ortaya çıktı. Söz konusu özellik sayesinde WhatsApp, kullanıcıların konumlarının mesajlaştığı kişiler tarafından görülmesine imkan sağlayacak. Yer bildirme özelliği henüz uygulamaya gelmedi. Ancak WhatsApp’ın beta testinde bu özelliği test etmesi ile resmiyet kazandırmış oldu.

Bu özelliğin gelecek olmasıyla ile bir anda sosyal medyanın gündemine oturan WhatsApp,bazı kullanıcıları rahatsız edebilir yorumları yapılıyor. Beta testinden anladığımız kadarıyla bu özellik iOS ve Android’e aynı zamanlarda gelecek gibi. Ancak konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Kaydet