Samsung‘un Mart’ın sonunda yapacağı etkinlik ile tanıtacağı yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S8 hakkında yeni bir bilgi sızdırıldı. Tanıtılma tarihi yaklaştıkça sürekli yeni bilgiler sızdırılırken şimdi de yeni bir renk olabileceği sızdırıldı.

Mor Renkli Galaxy S8 Geliyor

Galaxy Note 7‘de yaşadığı talihsiz çöküş ile kullanıcıların gönlünü almaya çalışan Samsung, şimdi de Mor renk alternatifi sunarak müşterilerine yeni cazip teklifler sunmayı hedefliyor.Sızdırılan bilgilere göre Galaxy S8 standart iki rengi siyah ve gümüş haricinde yepyeni bir renk, mor rengiyle birlikte üç renk alternatifi ile piyasaya sunulması bekleniyor. Bu renk seçenekleri ülkelere göre kısıtlı olabileceği de bilgiler içinde. Bununla birlikte alışılagelmiş renkler, mercan mavisi ve beyaz renkleri tarihe karışabilir.

Galaxy S8 Fiyatı Ne Kadar ?

Galaxy S8 fiyatı ise 799 Euro, büyük ekranlı versiyonu Galaxy S8 Plus ise 899 Euro ile satışa sunulabileceği hakkında bilgiler var. Galaxy S8 serisi her zamanki Samsung fiyat standartının üstünde geleceğe benziyor.

29 Mart tarihinde düzenlenecek etkinlikte Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus telefonlarını resmen kullanıcıları ile buluşturacak.

Kaydet