Hizmetlerimiz

Tekno4 Bilişim olarak şirketinizde ihtiyaç duyacağınız bilişim hizmetlerinde yanınızdayız

 

Tekno4 Bilişim olarak bu hizmetleri ister firmanız yerinde, ister uzak erişim yoluyla anında size ulaştırıp. İşleriniz aksamadan performans kaybı yaşamadan sorunlarınızın çözülmesine yardımcı oluyoruz.

Kurumsal Bakım Hizmetlerimiz

Kurumsal firmalarda bilişim teknolojilerinin devamlılığını sağlamak iş gücü ve maddi kayıpları en aza indirmek adına gereken profesyonel bakım ve onarım desteğini belirli süreli anlaşmalarla sizlere sunmaktayız.

Erp Yazılımları

Tekno4 Bilişim Logo Yazılım Kobi Çözüm ortağı olarak her ölçekten ve her sektörden işletmenin tüm verileri ve iş süreçlerinizi merkezi bir şekilde uçtan uca yönetmesini sağlıyoruz.

Siber Güvenlik - Veri Güvenliği

İşletmenizde ihtiyaç duyacağınız veri yedekleme ve veri güvenliği alanlarında uzman bilgimiz ve tecrübemizle dijitalleşen dünyada firmanızın bu duruma tam entegre olarak ilerlemesini sağlamaktayız.

Raporlama

İşletmenizde görmek istediğiniz ama uzun süren raporlama işlemlerinizi sadeleştirip en hızlı şekilde size uygun satış, satınalma, stok, cari, muhasebe vb. raporlamaları excel ortamında yada web ortamında canlı olarak ulaşabileceğiniz çözümler üretiyoruz.

Network Alt Yapı Hizmetleri

Tekno4 Bilişim Logo Yazılım Kobi Çözüm ortağı olarak her ölçekten ve her sektörden işletmenin tüm verileri ve iş süreçlerinizi merkezi bir şekilde uçtan uca yönetmesini sağlıyoruz.

Mobil Saha Satış Programları

İşletmenizde saha satış personelleriniz kolay takip edebileceğiniz, ve satış hareketlerinin online Logo Erp Yazılımlarına işlenmesini sağlayan mobil saha satış programlarımızla yanınızdayız.

Veri Yedekleme

Tekno4 Bilişim olarak Veri Güvenliğiniz bizim 1.nci önceliğimiz,
İster Bulut Yedekleme ister Local Yedekleme çözümlerimizle işletmenizin Veri Güvenliği bizim için önemli.

Web Site Yazılım Hizmetleri

Tekno4 Bilişim olarak işletmeniz için en uygun en ideal web site çözümleri sunmaktayız.